Autonosiče SARIS

Autonosiče SARIS

“Výnimočný dizajn, ale aj funkčnosť a štýl. Toto dostanete, keď si predstavíte tvar Vášho bicykla a k nemu domyslíte niekoľkokrát ocenený Saris Bones™  – svetovo najpredávanejší autonosič na zadné dvere”.

Predstavte si, že musíte zdvyhnúť 10kg bicykel do výšky ramien (v tom lepšom prípade), udržať ho v zvislej polohe, pokiaľ ho nezamknete na strešnom nosiči. Ak Vám teda nepadne na stranu a nepoškriabe lak, tú ľahšiu časť máte za sebou. Pripomínať, že čo nie je na očiach, nie je v mysli asi netreba. Preto ak ste mali to šťastie a nenarazili do stropu podzemného parkoviska alebo garáže obchodného centra s bicyklom na streche, určite poznáte niekoho, kto také šťastie nemal. Nevyzerá to pekne.

Ľahká a rýchla montáž, poloha blízko nad zemou a jednoduché manévrovanie s bicyklami dávajú autonosičom SARIS neporovnateľnú výhodu oproti strešným nosičom. Kedže váš bicykel si určite ceníte rovnako ako ako vaše auto, nosiče Saris chránia oboch. Pogumované pásky so západkou držia bicykle pevne na mieste a bránia ich vzájomnému dotyku a treniu, a to aj počas diaľničných rýchlostí. Všetky kontaktné body medzi Vašim autom a nosičom sú zhotovené z mäkkých, no veľmi odolných materiálov. Od vinylom potiahnutých úchytných hákov a nosných ramien z mäkšieho PVC materiálu, až po gumené stojky nôh. Nosič ostáva bezpečne na Vašom aute a preto aj lak ostane bez škrabancov.

Inštalácia je takisto veľmi jednoduchá. Autonosiče Saris namontujete na všetky typy áut, od sedanov po dodávky. Máme nosiče na štandardné ťažné zariadenie, alebo na zadné dvere, či veko kufra. Ani zadné spoilere nie sú problém! A aby to bolo ešte jednoduchšie, k zvýšeniu komfortu nepochybne pomôžu polohovateľné nosné ramená, ktoré spolu so západkovým systémom uchytenia pásikmi ponúkajú možnosť prevozu bicyklov rôznych veľkostí na jednom nosiči.

Vyberte si nový autonosič bicyklov , ktorý Vám okrem praktického využitia zvýrazní aj Vaše pocity a zážitky zo samotnej jazdy na bicykli. S našim vlastným presvedčením, že cyklistika je doživotnou aktivitou, myslíte len na to, ako veľmi máte radi svoj bike.

Komentáre nie sú povolené