Saris MP1 – unikátna trenažérová platforma

Saris MP1 – unikátna trenažérová platforma

Keď si predstavíte jazdu na trenažéry, určite Vám nenapadne slovo „pohyb“. Jasné, môžte sa počas tréningu postaviť so sedla a pri záťaží možno urobiť nejaký ten náklon do strán – avšak Váš bike sa nehýbe, je statický a postráda akúkoľvek odozvu k Vášmu výkonu.

Pre použitie trenažéra a bicykla v interiérových podmienkach bola vždy prvotným bezpečnostným aspektom “statickosť“. Bike nahodíte na trenažér, vyhupnete naň, a trenažér – tak, ako bol navrhnutý – vydrží a nepohne sa ani o chlp ani pri najťažšom zábere do pedálov.

Výsledkom je jazda, ktorá ma od komfortu z jazdy vonku na ceste veľmi ďaleko, a v podstate sa ani nedá nazývať “jazdou”.


Ako firma s dlhoročnými skúsenosťami pri vývoji a výrobe cyklistických trenažérov sme vedeli, že môžme do tohto segmentu priniesť niečo nové. Tím expertov, inžinierov a atlétov v našej spoločnosti túto výzvu prijal.

Revolučná technológia, ktorá prináša do trenažéroveho tréningu viacsmerový kinetický pohyb

Systém  Nfinity jednoznačne zlepšuje vzájomnú interakciu medzi jazdcom a bicyklom a pomáha vytvárať veľmi realistickú simuláciu jazdy na bicykli v interiérových podmienkach.

V MP1 výrobca skĺbil viac ako 20 rokov expertízy pri vývoji cyklistických trenažérov , a to nie len vytvorením novej kategórie pohyblivých trenažérových platforiem, ale aj jej samotným vypracovaním – k perfektnosti. 

Výsledkom je realistickosťou neporovnateľná tréningová platforma, ktorá posúva trenažérový tréning o veľký krok vpred.

Mechanická dômyselnosť v kombinácií so zákonmi kinetiky prináša jazdcovi na trenažéri absolútne imerzný, pohodlný a autentický zážitok

Bočné nakláňanie s jednej na druhú stranu už je nedostačujúce. Viacosový pohyb v niekoľkých rovinách dotvára pocit authenticity a to pridaním do predu a vzad smerujúcich vodiacich konzol.

O rovnováhu a vyváženosť síl sa postará gravitácia za pomoci týchto 28 cm dlhých vodiacich konzol

ZOSTAVTE SI VLASTNÚ TRENAŽÉROVÚ KONFIGURÁCIU

Kompatibilná s väčšinou trenažérou na trhu

Ak už teda máme možnosť vlastného indoor tréningu, nevidíme dôvod, prečo by sme ho mali obmedziť výberom trenažéra. Sme presvedčení, že ktokoľvek by mal dostať príležitosť spoznať výhody technológie Saris Nfinity a vyskúšať si MP1 s vlastným trenažérom.   

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

  • Nfinity Technológia: revolučný system ponúka autentický zážitok z pohybu.
  • Zážitok pre každého: kompatibilná s viacerými tréningovými konfiguráciami; bicyklami, pultami, a skoro každým dostupným trenažérom.
  • Trail či cesta: MP1 vás ohúri nezvyčajnými jazdnými módmi a profilmi, aké ste na trenažéri nezažili.
  • Pravá zábava: pohlcujúci a autentický zážitok z tréningu, ktorý sa stáva všetkým, len nie nudným.
  • Čas na pohodlie: pridajte si nejaký ten kilometer naviac vďaka zníženiu napätia na styčné miesta.
  • Vzhľad, ktorý nesklame: kombinácia ocele, hliníka a brezového dreva poteší oko a pristane do každého tréningového priestoru.
  • Personalizovaný Eco-System: MP1 sa hodí ako centrum ideálnej tréningovej konfigurácie s vlastným výberom trenažéra.

Komentáre nie sú povolené