Saris BONES® nosič na 3 bicykle

Saris BONES® nosič na 3 bicykle

Autonosič pre 3 bicykle Saris Bones 3-Bike je konečne dobrý a schopný nosič na zadné dvere či kufor, že sme sa rozhodli kúpiť si hneď dva! Hneď Vám povieme aj prečo.

V prvom rade nosič Saris Bones je naozaj robustný. Výrobca tvrdí, že je to najodolnejší nosič bicyklov na trhu. Jeho oblo kontúrované ramená sú vyrobené z plastovej zmesy, ktorá nezhrdzavie a navyše  tento materiál je 100{da74495e0b32e40626ac3146c1d2ea31569d5bfacfc01df3fbef6d6bde935197} recyklovateľný. Ďalším dôvodom je, že Bones chráni karosériu auta, na ktorom je namontovaný. Kotviace popruhy, ktorými nosič k autu pripevnite sú ukončené kotviacimi hákmi s vinylovou povrchovou úpravou, ktorá je šetrná k laku na aute.

 

 

 

Nosič k autu pripevníte týmito 6 popruhmi, a to dvomi na hornej hrane, po jednom na stranách a dvomi na spodnej hrane dverí, alebo kufra Vášho auta. Takisto gumové stojky na konci oporných ramien chránia karosériu auta. Ak je kufor Vášho auta vystužený spojlérom, ani tento nie je pre oblúkové ramená nosiča prekážkou.

Prekvapený sme boli aj veľmi intuitívnou schopnosťou manipulácie a jednoduchosťou pri montáži nosiča. Ramená sú plne nastaviteľné, a do požadovanej pozície v závislosti od konštrukcie a tvaru zadnej časti auta ich dostanete po uvoľnení ručných skrutiek. Keď je nosič v pozícii, skrutky na ramenách jednoducho dotiahnete. Ukotvíte dva horné popruhy, potom popruhy na stranách a nakoniec na spodnej hrane kufra a jemne dotiahnete. Jednoduché.

Ak chcete nosič na aute ponechať, jednoducho nosné ramená sklopíte a to rovnakým spôsobom s pomocou skrutiek, ktoré ručne uvoľníte a následne dotiahnete. Takže nie je problém otvoriť dvere a mať prístup do kufra auta v prípade potreby.

 

 

Naloženie bicyklov je takisto veľmi jednoduché. Bicykel zavesíte hornou časťou rámu cez dve nosné ramená na nosiči a poistíte západkovými páskami. Dve vrchné pásky na ramenách zabezpečia bicykel proti pohybu. Spodnú pásku utiahnete o sedlový rám v jeho hornej časti a bicykel je poistený počas jazdy aj proti nežiadúcim pohybom do strán. Takisto postupujete aj s druhým a tretím bicyklom, avšak otočíte ich vzájomne v opačnom smere.

Po dorazení do cieľa, a zložení bicyklov môžete nosič z auta demontovať uvoľnením západiek na popruhoch. Kedže Bones má hmotnosť len asi 5 Kg, s jeho uskladnením do kufri auta, alebo na inom úložnom mieste preto nebude žiadny problém.

 

 

OBJEDNAJTE SI VÁŠ NOVÝ NOSIČ BICYKLOV SARIS BONES 3

 

Tento článok bol preložený z originálnej verzie uverejnenej na portáli TRIUNIVERSITY.COM, a jej znenie nájdete tu

Komentáre nie sú povolené